Mikrofiber

Mikrofiber Hijyen Paketi

250,00 TL 150,00 TL

Aynı Gün
Kargo
39₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle Hemen Al Kurumsal Teklif Al

Kurumsal Teklif Al


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.
 Fiyatı düşünce haber ver
 • Stok Kodu: HJY-001

  Kutu içeriği: 

  8 Adet Ziron Mikrofiber Kalın Dokulu Genel Temizlik Bezi Sarı 40x40cm

  1 Adet Promy Alkol Bazlı El Temizleme Solüsyonu 1lt

  1 Adet Promy Alkol Bazlı El Temizleme Solüsyonu 100ml (Hediye)

   

   

  BİLGİLENDİRMELER; 

  * Bir temizlik bezinin ölçüsü dünya standartlarına göre 40x40cm olmalıdır, bezi 4'e katladığımızda ölçü 20x20cm olur ve bu ölçü dünya standartlarına göre en uygun el ölçüsüdür, bu sayede temizlik için tam 8 yüzey oluşur, kirlenen yüzeyinizi 8 defa değiştirerek temizliğe devam edebilirsiniz, bu efektif temizliği maalesef 33x33, 20x30, 28x38 gibi ölçülerle yapmanız imkansızdır, size bilgi aktarmaya çalıştığımız bu konu bez alırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir tanesidir.

  Örneğin; 

  40x40cm bir ürün : 1600cm2 yaparken

  30x30cm bir ürün : 900cm2 dir

  Aynı fiyata 30x30cm bir bez alıyorsanız %77 pahalı alıyorsunuz demektir.

   

  * Almış olduğunuz farklı bir temizlik bezi ipliği içerisinde polyamid hammadde barındırmıyor ise biliniz ki çok düşük elyaf adetlerine sahiptir ve istediğiniz temizliği kesinlikle yapmayacaktır.

  Daha fazla  bilgi almak için ücretsiz tüketici hattımız ya da mail olarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız sizleri her konuda hiçbir beklenti içerisine girmeden aydınlatmaya hazır bekliyor olacaklar.

   

  Ziron markası ile sunmuş olduğumuz bu ürün INTERMOP kalın dokulu mikrofiber bez ürünümüze yakın bir üründür. Ancak; bazı kullanıcılarımıza fiyat avantajı elde edebilmeleri için gramajı 190-210 gr/m² olarak 8 renk üretilir.

  Gramajı düşük olan bu ürünün elde sıkması daha kolay ve ergonomiktir. 

  Banyo (Lavabo, fayans, küvet), Mutfak ( Tezgah, ocak, masa), Tüm cam yüzeyler, Parke, Televizyon, Bilgisayar monitörleri, Araba (İç ve dış) ve motosiklet temizliğinde güçlü mekaniği sayesinde kalın dokulu bezimiz ile temizlikte tam performans sağlayın.

  Promy Alkol Bazlı El Temizleme Solüsyonu

  Isıdan/kıvılcımdan/alevden/sıcak yüzeylerden uzak tutun. Alevlenir. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı ve etiketi saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Kullanmadan önce etiketi okuyun. Yakınında sigara içilmez. Kabı sıkıca kapalı tutun. Açmak için sadece ateş almayan aletler kullanın. İyi havalandırılmış bir alanda depolayın. Soğuk tutun. Kabı/içeriği ulusal mevzuatlara göre bertaraf edin. Cilde tahriş vb bir durum görüldüğünde en yakın sağlık kuruluşuna başvurun.

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  150,00 TL
  150,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Mikrofiber Hijyen Paketi ile Benzer Ürünler