Mikrofiber

Intermop Mikrofiber Premium 65gr Parlak Doku Genel Temizlik Bezi Mavi 40x40cm

15,90 TL

Aynı Gün
Kargo
39₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle Hemen Al Kurumsal Teklif Al

Kurumsal Teklif Al


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.
 Fiyatı düşünce haber ver
 • Stok Kodu: INT-4072-LB

  BU ÜRÜNLE İLGİLİ ÖZEL KAMPANYALARI AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİNİZ...!

  INTERMOP ailesi olarak; artık havlu sınıfında sayılacak ürünlerin dahi Mikrofiber bez olduğu iddia edilerek satıldığı günümüzde, inadına olması gerekeni değil, olması gerekenden daha iyisini değil; EN İYİSİNİ, EN PROFESYONELİNİ ve EN UZUN ÖMÜRLÜSÜNÜ tasarladık ve siz değerli kullanıcılarımızla buluşturduk. Türkiye standartlarına göre; Mikrofiber bezler %80 polyester %20 polyamid karışımı ile yaklaşık olarak 50 gr (40 x 40 cm) yapılmaktadır. Dünya standartlarında ise ergonomik kaliteli bir karışım ve gramaj için; yaygın olmasa da %75 polyester- %25 polyamid karışım ile yaklaşık 55 gr civarında üretilirler. INTERMOP ise; her ürünü için uyguladığı titizliği ve özeni bu ürünü için de gösterdi ve sektöründeki lider konumunu tazeledi. INTERMOP Mikrofiber Parlak Dokulu Genel Temizlik Bezinde net olarak %70 polyester %30 polyamid kullanmış ve 65gr ağırlığında tasarlamıştır. Bu ürün parlak doku olarak sıradan mikrofiberlerden çok daha gelişmiş ve özel tasarlanmış dokuma tezgahlarında dokunmaktadır. Tekstil ve birçok plastik üründe uyguladığımız gibi bu ürünümüzde de HACCP kurallarına önem verdik ve altı renk olarak ürettik.

  INTERMOP Mikrofiber Parlak Dokulu Genel Temizlik Bezi; yapı itibari ile diğer ürün çeşitlerine göre daha esnek bir bezdir ve bu esnek yapısı ürünün içerisine daha çok kir ve mikrop hapsetmesine olanak tanır. INTERMOP Mikrofiber Parlak Dokulu Genel Temizlik Bezi’ nin esnekliğinden ötürü ise bezin ömrünü uzatabilmek için, ürün çok özel bir iplik ve dikiş teknolojisi ile desteklenerek diğer bezlere göre yaklaşık 10 kat daha sağlam ve uzun ömürlü overlok ile sunulmaktadır. Şimdi siz değerli kullanıcılarımızı bu Premium bez kalitesini yaşamaya davet ediyor ve deneme neticesindeki memnuniyetsizliğinizde ise ürününüzü iade alma garantisi veriyoruz. INTERMOP Mikrofiber Parlak Dokulu Genel Temizlik Bezi 40 x 40 cm olduğu için katlanarak 8 farklı silme alanı rahatlıkla oluşturulabilir. Genel temizlik diye adlandırdığımız bu ürünümüzü bütün temizlik alanlarında rahatça kullanabilirsiniz.

  Gramajı ve su emiş kapasitesin diğer ürünlere göre daha fazla olması nedeniyle oto yıkama sektörünün en çok tercih edilen ürünüdür. Aynı zamanda temizlik maliyetini kontrol altına almak isteyen otel, restoran ve şirketler için en ideal üründür. 

 • Genel Özellikler

  Renk Mavi
  Marka intermop
 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  15,90 TL
  15,90 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Intermop Mikrofiber Premium 65gr Parlak Doku Genel Temizlik Bezi Mavi 40x40cm ile Tamamlayıcı Ürünler

Intermop Mikrofiber Premium 65gr Parlak Doku Genel Temizlik Bezi Mavi 40x40cm ile Benzer Ürünler