Intermop Mikrofiber Kalın Dokulu Tem. Bezi Yeşil (200 Adet)

8.839,60 ₺
  • Ürün KoduINT-4077-G-KL
İntermop Mikrofiber Kalın Dokulu Temizlik Bezi Yeşil maksimum su emiş kapasitesine sahip, tozu kiri çok kolayca toplayan, Islak ve kuru kullanıma uygun Türkiye'nin en iyi mikrofiber genel temizlik bezidir. 7 Farklı renk seçeneği mevcuttur.
  Tükendi
Açıklama

Intermop Mikrofiber Kalın Dokulu Tem. Bezi Yeşil (200 Adet)

INTERMOP Mikrofiber Kalın Dokulu Genel Temizlik Bezleri mudillerine göre polyamid oranı %5- %10 arasında daha fazla kullanılarak üretilmiş olup, m² ‘deki gramajı yaklaşık %20 daha fazla olan kalın dokulu bez çeşitlerimizdendir. Polyamid oranındaki bu artış bezin temizlik performansını fark edilir seviyede artırmaktadır. Kullanılan gramaj; ürünün çok daha fazla sıvı emmesine yardımcı olur, kullanılan polyester karışımı da ipliğin kalitesinden ötürü bezi yıkadığınızda üzerindeki kirlerin kolayca akmasına ve eski temizliğine dönmesine destek olur. İşte INTERMOP farkı burada ortaya çıkar. INTERMOP markalı ürünlerde olduğu gibi bu ürün de INTERMOP markasına yakışır bir kalitede olduğu için INTERMOP markası güvencesi ile piyasayla buluşur.

Kullanıcılar bilirler ki; tekstil ürünlerinin kalitesi kullanılmadan anlaşılamaz. Bu noktada; ısrarla ürünümüzü test etmenizi ve aradaki farkı kendinizin deneyimlemenizi tavsiye ederiz. Herhangi bir memnuniyetsizlikte ise INTERMOP markasının, ürününün arkasında olduğunun garantisini sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. Ürün özellikle mobilya, tekstil ve zor çıkarılabilecek kirlerde çok etkin bir temizlik performansı sunar.

Kalın ve yumuşak bir dokuya sahip olduğu için kurulama bezi olarakta kullanılır. Banyo (Lavabo, fayans, küvet), Mutfak ( Tezgah, ocak, masa), Tüm cam yüzeyler, Parke, Televizyon, Bilgisayar monitörleri, Araba (İç ve dış) ve motosiklet temizliğinde güçlü mekaniği sayesinde kalın dokulu bezimiz ile temizlikte tam performans sağlayın.

Taksitler
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
8.839,60 TL
8.839,60 TL

Kuveyt Türk Kredi Kartları

Ürün Yorumları (0)
 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Oyla:

İndirim ve kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

E-posta adresinizi girerek bültenimize kaydolun, kampanyaları kaçırmayın!

Mikrofiber © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır