Mikrofiber

Intermop Cam Temizleme Lastiği 35cm Kesilmiş

6,25 TL

Aynı Gün
Kargo
39₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle Hemen Al Kurumsal Teklif Al

Kurumsal Teklif Al


Teşekkür ederiz,
Formunuz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.
 Fiyatı düşünce haber ver
 • Stok Kodu: ARB-0035-01

   

  INTERMOP Cam Lastikleri %100 orijinal kauçuk içeren INTERMOP’a özel bir karışım ile üretilmiştir. Özel ısılarda ve koşullarda pişirilen cam kauçukları çok büyük ve kuvvetli preslerde baskıya geçer. Bu süreç ürünün kalitesi ve performansı için yüksek önem teşkil eder. Baskı işlemi tamamlanan kauçuklar çok titiz bir kalite kontrolden geçirildikten sonra kesim hattına gönderilir. Kesim tekniği ise alışılageldik kesim tekniklerinden tamamen farklı ve çok hızlı bir lazer teknolojisi tekniğidir. Uyguladığımız bu tekniğe göre, ürünler sıfır hatalı kesilmektedir. Kesimde doğabilecek ufak bir hata bile üründen alacağınız performansı tamamen yok eder.  Bu sebeple kesim, üründe çok büyük önem arz etmektedir. Bu tekniği uyguladığımız kesim hattı sıfır hata kesim yapabilmesinin yanı sıra ayda tam 1.400.000 adet lastik kesebilmektedir. Aynı zamanda ürün kesimleri 25cm- 35cm- 45cm olarak da yapılmaktadır. 

  Bu şekilde kesim yapmamızdaki amacımız, kullanılan cam çekler ile lastiklerin sıfır hata ile birbirlerine uyumlu olmalarını sağlamaktır. Bu sade yede; üründen %100 performans alınır. Büyük olan bir lastik aldığınızda bunu o ölçüye göre elinizle sıfır hatalı kesemezsiniz, bu da üründen alacağınız performansın yok olması anlamına gelir. Özel hatta kesilen bu lastikler pudralandıktan sonra kendi ebatlarındaki kutulara düzgün bir şekilde dizilir ve paketlenir. Ürünün kutuya dizilmesinin temel sebebi ise ürünün ezilmesini engellemektir. 105 cm cam lastiğimiz ise aynı hammadde, baskı kesim kalitesinde olup fiyat avantajı elde etmek isteyen kullanıcılarımız için 10'lu OPP paketlerde sunulmaktadır.

   

  VERİLMİŞ OLAN FİYAT 1 ADET LASTİK FİYATIDIR- FOTOĞRAFLARDAKİ KUTULARDA 10 ADET VARDIR. KUTU İLE ALMAK İSTERSENİZ SİPARİŞ ADETİNİZİ 10 YAPMALISINIZ.

   

 • Genel Özellikler

  Renk Siyah
  Marka intermop
  Ölçü 35cm
 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  6,25 TL
  6,25 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Intermop Cam Temizleme Lastiği 35cm Kesilmiş ile Tamamlayıcı Ürünler

Intermop Cam Temizleme Lastiği 35cm Kesilmiş ile Benzer Ürünler